Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

10% na koncie oszczędnościowym

 

 

pieniadze_100_plnJeden z banków oferuje oprocentowanie środków na koncie na poziomie 10%. Pieniądze można wypłacić w każdym momencie, bez groźby utraty odsetek.


Sprawdź szczegóły oferty

Tak wysokie oprocentowanie bank oferuje na nowym koncie oszczędnościowym. Za otwarcie i prowadzenie konta bank nie pobiera opłat. Darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Oferta wydaje się szczególnie atrakcyjna dla osób, którym zależy na systematycznym oszczędzaniu, poprzez odkładanie pewnych kwot pieniędzy. Bank nie wymaga jednak żadnych regularnych wpłat, w żaden sposób nie zamraża środków klienta i nie pobiera opłat ani prowizji. Możemy więc swobodnie dysponować środkami w każdym momencie. Klient może dokonywać comiesięcznych wpłat na konto oszczędnościowe, ale nie jest zobowiązany do takich wpłat. Jeśli w danym miesiącu nie dysponujemy dodatkowymi środkami, nie musimy dokonywać żadnych wpłat. Nie ponosimy w związku z tym żadnych konsekwencji.

Więcej o ofercie

Bank daje gwarancję oprocentowania na poziomie 10% na okres co najmniej 12 miesięcy.

Założenie konta nie wymaga od nas ani jednej wizyty w banku. Konto można bowiem założyć całkowicie przez internet, bez potrzeby podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak założyć konto?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?