Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

20 000 zł debetu od zaraz

 

 

pieniadze_100_pln

Jeden z polskich banków oferuje swoim klientom debet w koncie firmowym w wysokości 20 tys. zł. Debet dostępny jest dla każdego, od razu po otwarciu konta.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Kwota natychmiastowego debetu wynosi 20 tys. zł. Co więcej, debet do wysokości 5 tys. zł jest całkowicie darmowy. Do tej kwoty debetu klient nie płaci żadnych odsetek.

Oprócz natychmiastowego debetu w wysokości 20 tys. zł, po założeniu konta bank umożliwia również zaciągnięcie dodatkowego kredytu obrotowego bez zabezpieczeń do kwoty 150 tys. zł (z zabezpieczeniem nawet 700 tys. zł).

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowe są również wszystkie przelewy zewnętrzne. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezprowizyjne. Darmowy debet do konta dostępny jest od ręki. Bank nie pobiera prowizji za przyznanie debetu.

Więcej o ofercie

Taki natychmiastowy debet jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla nowych firm potrzebujących kapitału na start, ale również dla firm już istniejących, które poszukują dodatkowej gotówki na rozwój działalności. Istniejąca firma nie musi bowiem zamykać dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dodatkowego natychmiastowego debetu. W ten sposób firma nie musi zmieniać numeru konta używanego w rozliczeniach z kontrahentami a jednocześnie uzyskuje dostęp do nowego, atrakcyjnego źródła finansowania.

Konto z darmowym debetem możemy założyć na dwa różne sposoby:

  • możemy podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub
  • aktywować usługę przez internet.

W pierwszym przypadku, po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam umowę. W drugim przypadku cała procedura założenia konta zajmuje 3 minuty i prawie w całości odbywa się on-line. Konto aktywujemy poprzez wykonanie przelewu w wysokości złotówki. I to wszystko. Od tego momentu możemy korzystać z darmowej gotówki.

Jak skorzystać z debetu?

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?