Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

350 tys. zł wsparcia dla polskich firm - Nowa pula środków

 

 

5-zl-2-quart

Masz firmę? W ramach nowej puli środków na 2015 rok, możesz otrzymać nawet 350 000 zł na dowolny cel. Środki przyznawane są w ramach rządowej gwarancji de minimis. Bez zbędnych formalności i bez konieczności przedstawiania faktur rozliczeniowych. Również dla nowych firm.

 

Sprawdź szczegóły

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może skorzystać z finansowania w ramach Rządowego Programu Wspierania Mikro-, Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przedsiębiorca ma możliwość uzyskania środków na dowolny cel, z gwarancją de minimis, czyli dodatkowym zabezpieczeniem ze strony państwa. Jedynym ograniczeniem jest kwota wsparcia, która nie może przekroczyć 350 tys. zł.

Sprawdź jak uzyskać pomoc de minimis

W ramach nowej puli środków na 2015 rok, bank finansuje nawet 100% potrzeb finansowych. Wsparcie dostępne jest już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Środki mogą być przeznaczone zarówno na sfinansowanie bieżących wydatków, jak i długoterminowych inwestycji. W ramach gwarancji de minimis bank minimalizuje formalności związane z przyznaniem środków. Bank nie wymaga zatem zabezpieczeń ani przedstawiania faktur rozliczeniowych.

Zobacz jak uzyskać finansowanie w ramach Programu

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?