Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

5 000 zł debetu od zaraz

 

 

pieniadze_100_pln

Jeden z polskich banków oferuje swoim klientom debet w koncie firmowym w wysokości 5 tys. zł. Debet dostępny jest dla każdego, od razu po otwarciu konta.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Oprócz natychmiastowego debetu w wysokości 5 tys. zł, po założeniu konta bank umożliwia również zaciągnięcie dodatkowego kredytu obrotowego bez zabezpieczeń do kwoty 150 tys. zł (z zabezpieczeniem nawet 700 tys. zł).

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowe są również wszystkie przelewy zewnętrzne. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezprowizyjne. Debet do konta w wysokości 5 000 zł dostępny jest od ręki. Bank nie pobiera prowizji za przyznanie debetu.

Więcej o ofercie

Taki natychmiastowy debet jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla nowych firm potrzebujących kapitału na start, ale również dla firm już istniejących, które poszukują dodatkowej gotówki na rozwój działalności. Istniejąca firma nie musi bowiem zamykać dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dodatkowego natychmiastowego debetu. W ten sposób firma nie musi zmieniać numeru konta używanego w rozliczeniach z kontrahentami a jednocześnie uzyskuje dostęp do nowego, atrakcyjnego źródła finansowania.

Cała procedura założenia konta zajmuje 5 minut i prawie w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam umowę. Możemy też aktywwoać konto natychmiast poprzez wykonanie symbolicznego 1-groszowego przelewu na nasze nowe konto. To wszystko! Od tego momentu możemy korzystać z debetu w koncie.

Jak skorzytać z debetu?

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?