Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

5,5% na koncie. To lepiej niż lokata.

 

 

pieniadze_100_plnOdsetki na poziomie 5,5% z możliwością wypłaty środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. Gwarancja oprocentowania i codzienna kapitalizacja. Konto prowadzone jest całkowicie za darmo.


Sprawdź szczegóły oferty

Nowe konto oszczędnościowe oferuje oprocentowanie w wysokości 5,5%. Można dzięki niemu  oszczędzać, osiągając zysk większy niż na standardowej lokacie. Środków na koncie nie musimy "zamrażać" na ustalony z góry okres. Pieniądze mogą być bowiem wypłacane w dowolnym momencie i w dowolnych ilościach, bez groźby utraty odsetek. Bank gwarantuje tak wysokie oprocentowanie na co najmniej 6 miesięcy.

Więcej o ofercie

Oprocentowanie w wysokości 5,5% obowiązuje dla kwoty do wysokości 15 tys. zł, jednakże klient może założyć aż 3 takie konta. Wówczas oprocentowanie 5,5% obowiązuje do kwoty 45 tys. zł. Nie bez znaczenia jest fakt, iż kapitalizacja odsetek następuje każdego dnia roboczego, a nie co miesiąc, tak jak przy innych kontach czy lokatach. Codzienna kapitalizacja powoduje, iż efektywne oprocentowanie jest wyższe niż przy kapitalizacji miesięcznej. Konto prowadzone jest całkowicie za darmo. Bank oferuje ponadto bezpłatne przelewy z konta.

Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak założyć konto 5,5% ?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?