Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

500 tys. zł na rozwój działalności

 

 

pieniadze-mam

Kredyt dla firmy na niespotykanych warunkach - oprocentowanie wynosi zaledwie 4,99%. Bank gwarantuje niezmienność raty w całym okresie kredytowania.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Jeden z francuskich banków działających w Polsce zaoferował polskim przedsiębiorcom kredyt na niespotykanych dotąd warunkach. Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi zaledwie 4,99% a bank gwarantuje ratę w stałej wysokości w całym okresie kredytowania. Decyzję kredytową przedsiębiorca uzyskuje w ciągu 24 godzin. Decyzja wydawana jest przy spełnieniu minimum formalności a bank nie wymaga rozliczania się z faktur.

Sprawdź jak uzyskać tani kredyt na rozwój działalności

Skąd wzięły się tak atrakcyjne warunki? Bank stawia na firmy działające na rynku już jakiś czas. Wymaga więc, aby działalność gospodarcza prowadzona była przez minimum 24 miesiące, a w przypadku wolnych zawodów - 12 miesięcy. Kolejnym ograniczeniem jest kwota kredytu, która przy tych promocyjnych warunkach nie może przekroczyć 500 tys. zł. Bank oferuje również kwoty wyższe (nawet do 1,5 mln zł), lecz na nieco zmodyfikowanych warunkach.

Sprawdź jak dostać kredyt

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?