Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

5,5% na lokacie bez haczyków

 

 

pieniadze_100_pln

Jeden z polskich banków oferuje prostą lokatę z oprocentowaniem 5,5%. Minimalna kwota lokaty to zaledwie 500 zł. To obecnie najlepsza oferta na rynku.


Sprawdź szczegóły oferty

W obliczu kolejnych cięć stóp procentowych i drastycznej obniżki oprocentowania wszystkich niemal lokat, oferta ta wydaje się jedną z ostatnich z tak wysokim oprocentowaniem. Może to być więc ostatni dzwonek na zainwestowanie pieniędzy na tak atrakcyjnych warunkach.

Oprocentowanie w wysokości 5,5% to obecnie najlepsza tego typu oferta na polskim rynku. Oferta nie zawiera żadnych haczyków. Po prostu - 5,5%. Bez zakładania konta i dodatkowych produktów.

Więcej o ofercie

Co ciekawe, bank zastosował niezwykle innowacyjny sposób zakładania lokaty. Lokatę można bowiem założyć całkowicie przez internet, bez potrzeby podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Cała procedura założenia lokaty zajmuje 5 minut i w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta, na który przelewamy zadeklarowaną kwotę. Po dokonaniu przelewu lokata zostaje automatycznie uruchomiona. To wszystko! Od tego momentu cieszymy się odsetkami.

Jak założyć lokatę?

 

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?