Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

8,10% na zwykłym koncie oszczędnościowym

 

 

pieniadze_100_pln

Odsetki na poziomie 8,10% z możliwością wypłaty środków w każdym momencie, bez utraty odsetek. Konto prowadzone jest całkowicie za darmo a klient otrzymuje bezpłatną kartę i bezprowizyjny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce.


Sprawdź szczegóły oferty

Można by powiedzieć: Lokata z bezpłatnym dostępem do 20 tysięcy bankomatów w Polsce. Jednak konto oszczędnościowe dbNet oferuje oprocentowanie środków na poziomie znacznie wyższym niż większość dostępnych na rynku lokat. Dodatkowo, lokaty mają to do siebie, iż pociągają za sobą konieczność zamrożenia środków na określony w umowie okres. Wypłata środków z takich lokat przed zakończeniem ich trwania powoduje więc utratę części lub nawet całości wypracowanych odsetek.

Tym bardziej miłą niespodzianką okazała się nowa oferta dbNet, w której lokatę zastąpiono kontem oszczędnościowym. Środki zgromadzone na koncie dbNet mogą być wypłacane w dowolnym momencie i w dowolnych ilościach, bez groźby utraty odsetek.

Więcej o ofercie dbNet

Wyższość konta dbNet nad typową lokatą przejawia się nie tylko w bardzo wysokim oprocentowaniu, ale również w sposobie dysponowania naszymi pieniędzmi. Na życzenie klienta, bank bezpłatnie wydaje do konta kartę, którą można wypłacać środki we wszyskich bankomatach w Polsce. Bezprowizyjnie! Z konta można również wykonywać bezpłatne przelewy do innych banków.

Funkcjonalność konta dbNet jest zatem taka sama, jak w przypadku normalnego konta osobistego. Z tą jednak różnicą, że nasze pieniądze cały czas procentują na poziomie 8,10%. Biorąc pod uwagę fakt, iż założenie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, wydaje się, iż oferta dbNet jest obecnie najlepszą tego typu ofertą na polskim rynku. Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Jak założyć konto dbNet?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?