Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Aż 5 banków wypłaci premie swoim klientom

 

 

pieniadze-mam

Aż pięć polskich banków zdecydowało się na wypłacenie premii pieniężnej każdemu nowemu klientowi. Bank-rekordzista wypłaca aż 1500 zł. Stawiają jednak warunek: Musisz prowadzić działalność gospodarczą.

 

 

Banki działające w Polsce zaczęły coraz agresywniej walczyć o klienta. W ostatnim czasie walka ta jest szczególnie widoczna w sektorze najmniejszych firm. Aby przyciągnąć nowego klienta, banki kuszą... pieniędzmi. I to nie małymi. Do tej pory bowiem, za samo założenie konta, banki wypłacały nowym klientom pojedyncze premie w wysokości 100-150 zł. Jeden z banków posunął się jednak o krok dalej i zaczął wypłacać taką premię regularnie, przez kolejnych 12 miesięcy. Łącznie wypłaca aż 1500 zł w ciągu jednego roku (sprawdź szczegóły).

Co istotne, każdy nowy klient banku otrzymuje premię nie w postaci bonów czy zniżek, ale w formie przelewu na konto. Co ważne, założenie i prowadzenie konta w tymże banku jest darmowe. Bank oferuje również bezpłatne przelewy oraz... darmowy dostęp do systemu księgowości on-line. I chociażby dla tego ostatniego bonusu, warto zainteresować się tą ofertą (zobacz więcej).

Znamy jednak osoby, które nie ograniczyły się do premii w jednym tylko banku. Drugi z kolei bank w rankingu proponuje bowiem wypłatę aż 600 zł. Zasady są podobne. Opłaty również. Konto jest darmowe, a klient otrzymuje dodatkowy bonus, tym razem w postaci darmowego dostępu do przestrzeni coworkingowej (sprawdź szczegóły).

Jakie jeszcze banki kuszą klientów wypłatami premii pieniężnych? Podsumowanie zawarliśmy w poniższej tabeli:

Premie dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

 Bank

Wysokość premii  
  Alior Bank 1 500 zł Więcej...
  Idea Bank 600 zł Więcej...
  BGŻ BNP Darmowy terminal płatniczy Więcej...
  PKO BP 150 zł Więcej...
  mBank 100 zł Więcej...

 

Pozostałe dwa banki nie zdecydowały się na wypłacanie premii przez cały rok i, póki co, pozostały przy premiach jednorazowych. mBank wypłaca jednorazowo 100 zł. W przypadku PKO BP jest to 150 zł, jednak kwota ta nie jest wypłacana przelewem, lecz w formie vouchera na zakup paliwa na stacjach Orlen.

W tym miejscu warto wspomnieć o jeszcze jednej ciekawej ofercie. Osoby, które w swojej działalności korzystają z terminali płatniczych powinny bowiem zainteresować się ofertą jednego z francuskich banków działających w Polsce. W przypadku tego banku bowiem premia polega na obniżeniu miesięcznych opłat za terminal płatniczy. Bank zapewnia darmową instalację i serwis terminala, zaś miesięczne opłaty za terminal obniżone zostają do zaledwie... 9 zł (zobacz szczegóły). To spore oszczędności, które mogą okazać się wyższe od niejednej premii pieniężnej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?