Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bank oddaje 10% opłat za prąd, wodę, gaz, telefon i internet

 

 

pieniadze-mamZ tym kontem oszczędzasz 10% na rachunkach. Wykonujesz przelewy za media, a bank dokonuje natychmiastowego zwrotu kwoty równej 10% dokonanych opłat.


Sprawdź szczegóły oferty

Jak to możliwe? To nowa oferta jednego z banków. Wystarczy założyć nowe konto a bank zwróci Ci kwotę równą 10% wartości każdego opłaconego rachunku za energię elektryczną, wodę, gaz, telefon komórkowy, telefon stacjonarny i internet. Zwrot dokonywany jest przez bank natychmiast po dokonaniu przelewu przez klienta. Miesięczne rachunki za media można więc w ten sposób zmniejszyć o pokaźne kwoty.

Jak założyć konto i oszczędzać 10% na rachunkach?

Jak to zrobić? Wystarczy otworzyć konto, przystąpić do promocji i zdefiniować odbiorcę płatności w serwisie internetowym. Zgodnie z regulaminem, klient otrzymuje zwrot w kwocie jeszcze większej, bo aż w wysokości 12,35% dokonanej opłaty za media. Od tej kwoty pobierany jest jednak podatek Belki, w związku z czym "na czysto" klient otrzymuje "zaledwie" 10% kwoty przelewu.

Bank nie pobiera opłat za przelewy internetowe, jak również przelewy dokonywane w placówce i przez telefon. Klient otrzymuje darmową kartę MasterCard Debit Platinum, która umożliwia bezprowizyjne wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie. Jako bonus bank dodaje do konta bezpłatny pakiet ubezpieczenia Assistance oraz dostęp do atrakcyjnych rabatów sięgających nawet 55% w wielu sieciach handlowych. Wśród nich są m.in. Alma, Komputronik, RTV Euro AGD, Ives Rocher, FotoJoker, Bergson, Top Secret czy Monnari.

Jak założyć konto i dostać 10% zwrotu za opłaty?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?