Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bezpłatne zakupy na Allegro. Dla przedsiębiorców.

 

 

allegro-2

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać darmowy bon zakupowy do serwisu Allegro. Bezpłatne zakupy na kwotę aż 700 zł przysługują tylko przedsiębiorcom.

 

 

Nowy program obejmie tylko te osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Już teraz, każdy przedsiębiorca może otrzymać darmowy voucher, przy użyciu którego może dokonać całkowicie bezpłatnych zakupów w serwisie Allegro. W jaki sposób?

Bon zakupowy Allegro opiewa na kwotę 700 zł. Na podstawie bonu możemy dokonać dowolnych zakupów, u dowolnych sprzedawców na Allegro na łączną kwotę aż 700 zł, nie płacąc przy tym ani złotówki z własnej kieszeni. Zobacz, jak wyrobić bon zakupowy Allegro.

Warunkiem otrzymania darmowego vouchera jest wyrobienie bezpłatnej karty w jednym z polskich banków. Co istotne, z oferty skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty dla takich osób są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta (zobacz szczegóły).

Darmowy voucher Allegro przyznawany jest każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania bonu zakupowego dostępny jest tutaj.

To jednak nie wszystko. Oprócz bezpłatnych zakupów na Allegro, przedsiębiorca zakładający konto, ma także możliwość otrzymania bezzwrotnego dofinansowania przeznaczonego specjalnie dla właścicieli małych działalności gospodarczych.

Na kwotę tego bezzwrotnego wsparcia składają się trzy elementy:

  • Zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł
  • Środki na start w kwocie 350 zł oraz
  • Bezzwrotny benefit w wysokości 1500 zł (zobacz szczegóły).

Wszystkie zakupy paliwa dokonane kartą na dowolnej stacji w Polsce objęte są rabatem  w wysokości 10% (zobacz, jak otrzymać rabat). Oprócz refundacji kosztów paliwa, każdy przedsiębiorca otrzymuje też środki na start w kwocie 350 zł. Łącznie, każdy przedsiębiorca może więc obniżyć koszty tankowania paliwa aż o 1350 zł.

Dodatkowy benefit w wysokości 1500 zł przyznawany jest przedsiębiorcy za regularne korzystanie z konta. Łącznie więc suma bezzwrotnego wsparcia dla każdej firmy wynosi aż 2850 zł. Niezależnie od kwoty wsparcia, przyznawany jest także bon zakupowy na Allegro w kwocie 700 zł.

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się on-line. Wniosek dostępny jest na tej stronie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?