Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bezpłatne zakupy na Allegro i w Biedronce

 

 

allegro-biedronka

Jeden z polskich banków rozdaje swoim klientom darmowe vouchery na zakupy w Internecie oraz w sieci sklepów Biedronka. Bezpłatny voucher może otrzymać każdy, kto ukończył 21 lat. Promocja trwa do końca stycznia.

 

Warunkiem otrzymania darmowego vouchera jest wyrobienie w banku bezpłatnej karty kredytowej. I to w zasadzie wszystko. Wyrobienie karty jest całkowicie darmowe. Bank nie pobiera również opłat za korzystanie z karty.

Zgodnie z warunkami nowej promocji, każdy nowy klient otrzymuje za darmo wybrany przez siebie voucher, przy użyciu którego może dokonać całkowicie bezpłatnych zakupów w wybranej sieci sklepów lub portalu aukcyjnym.

Do wyboru mamy 5 różnych voucherów. Cztery z nich opiewają na kwotę 400 zł. Są to vouchery do wykorzystania na następujących portalach:

Przykładowo, wybierając kartę z voucherem Allegro.pl, możemy dokonać dowolnych zakupów w serwisie Allegro na kwotę 400 zł, nie płacąc przy tym ani złotówki z własnej kieszeni.

Ale to nie wszystko, do wyboru mamy również piąty voucher, który umożliwia dokonanie dowolnych zakupów w sklepach sieci Biedronka. W tym przypadku jednak, kwota bezpłatnych zakupów ograniczona jest do kwoty 300 zł. Sprawdź szczegóły.

Darmowe vouchery dodawane do kart

 Voucher

Kwota bezpłatnych zakupów
 
  Allegro.pl 400 zł Więcej...
  Biedronka 300 zł Więcej...
  Douglas.pl 400 zł Więcej...
  Wakacje.pl 400 zł Więcej...
  Oleole.pl 400 zł Więcej...

Jedynym ograniczeniem, jaki nakłada bank, jest wiek osoby wnioskującej o darmową kartę. Voucher może bowiem otrzymać jedynie osoba, która ukończyła 21 lat.

Jak informuje bank, na darmowe vouchery mogą liczyć jedynie te osoby, które złożą wniosek o kartę do końca stycznia. Wyjątek stanowi voucher Biedronki, który można otrzymać aż do 5 lutego.

Po otrzymaniu vouchera, można go jednak wykorzystać w dowolnym terminie. Sprawdź szczegóły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?