Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bezpłatne zakupy na Allegro tylko dla firm

 

 

allegro-2

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać darmowy bon zakupowy do serwisu Allegro. Bezpłatną kartę podarunkową o wartości aż 700 zł rozdaje jeden z polskich banków. Bezpłatne zakupy przysługują jednak tylko przedsiębiorcom.

 

Warunkiem otrzymania darmowego bonu zakupowego jest założenie bezpłatnego konta w banku. I to w zasadzie wszystko. Otwarcie i prowadzenie konta są całkowicie darmowe. Bank nie pobiera również opłat za korzystanie z karty, przelewy ani wypłaty z bankomatów. 

Zgodnie z warunkami nowej promocji, każdy nowy klient banku otrzymuje za darmo kartę podarunkową, przy użyciu której może dokonać całkowicie bezpłatnych zakupów w serwisie Allegro.

Bon zakupowy Allegro opiewa na kwotę 700 zł (zobacz szczegóły). Na podstawie bonu możemy dokonać dowolnych zakupów, u dowolnych sprzedawców na Allegro na łączną kwotę aż 700 zł, nie płacąc przy tym ani złotówki z własnej kieszeni. Zobacz, jak wyrobić bon zakupowy Allegro.

Czy każdy może otrzymać taki bon? Nie. Bank nałożył dość istotne ograniczenie. Z oferty mogą bowiem skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Otwarcie i prowadzenie konta dla firmy jest całkowicie darmowe, a cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 5 minut i w całości odbywa się on-line (zobacz szczegóły).

Aby otrzymać bon zakupowy na Allegro, należy aktywować konto w banku. Konto można aktywować na trzy różne sposoby:

  • w placówce banku,
  • podczas rozmowy on-line z pracownikiem banku lub
  • poprzez przelew autoryzacyjny 1 zł z dotychczasowego konta osobistego.

Dwa ostatnie sposoby zapewniają natychmiastową aktywację konta, co umożliwi nam szybsze uzyskanie bonu i dokonywanie darmowych zakupów zaraz po założeniu konta. Sprawdź, jak szybko otrzymać bon zakupowy Allegro.

Aby aktywować bon zakupowy na Allegro należy:

  1. Założyć bezpłatne konto firmowe na Allegro, klikając w link aktywacyjny, który otrzymamy z banku sms-em,
  2. Na nowym koncie Allegro wystawić jedną ofertę sprzedaży (wystarczy samo wystawienie, sprzedaż nie musi zostać dokonana),
  3. Wskazać nowe konto bankowe jako konto do wypłat na Allegro.

Po spełnieniu powyższych warunków przedsiębiorca otrzymuje kartę podarunkową, która uprawnia do zakupów na Allegro do wartości aż 700 zł. Sprawdź jak otrzymać kartę podarunkową Allegro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?