Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Bezpłatne zakupy w Biedronce

 

 

biedronka

Jeden z polskich banków rozdaje swoim klientom darmowe vouchery na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Bezpłatny voucher o wartości 450 zł może otrzymać każdy, kto ukończył 18 lat.

 

Warunkiem otrzymania darmowego vouchera jest wyrobienie w banku bezpłatnej karty zakupowej. I to w zasadzie wszystko. Wyrobienie karty jest całkowicie darmowe. Bank nie pobiera również opłat za korzystanie z karty.

Zgodnie z warunkami nowej promocji, każdy nowy klient otrzymuje za darmo voucher, przy użyciu którego może dokonać całkowicie bezpłatnych zakupów w sklepach sieci Biedronka.

Voucher na zakupy do Biedronki opiewa na kwotę 450 zł (zobacz szczegóły). Na podstawie vouchera możemy dokonać dowolnych zakupów, w dowolnym sklepie sieci Biedronka na kwotę 450 zł, nie płacąc przy tym ani złotówki z własnej kieszeni.

Zobacz, jak wyrobić kartę zakupową do Biedronki.

Czy każdy może wyrobić kartę z voucherem? Nie. Bank nałożył pewne ograniczenia. Jednym z nich jest wiek osoby wnioskującej o darmową kartę. Voucher może bowiem otrzymać jedynie osoba, która ukończyła 18 lat. Drugi warunek, jaki musi spełnić wnioskodawca to jego miesięczny dochód, który musi wynosić minimum 1200 zł netto, a w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą - 2500 zł netto. W tym ostatnim przypadku wymagane jest również, aby działalność gospodarcza prowadzona była minimum 2 lata.

Jak informuje bank, na darmowe vouchery mogą liczyć jedynie te osoby, które złożą wniosek o kartę do końca grudnia. Po otrzymaniu vouchera, można go jednak wykorzystać w dowolnym terminie.

Sprawdź, jak otrzymać voucher na darmowe zakupy do Biedronki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?