Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Cały rok bez ZUS

 

 

zus-stopJeden z polskich banków oferuje swoim klientom pokrycie kosztów składek ZUS przez cały rok.Sprawdź szczegóły oferty

Oferta "Rok bez ZUSu" skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach oferty bank zobowiązuje się do pokrycia całości składek ZUS płaconych przez przedsiębiorcę przez okres 12 miesięcy. Bank finansuje zarówno składki na ubezpieczenie społeczne (składka emerytalna, rentowa, chorobowa) jak i składkę zdrowotną.

Więcej o ofercie

Bank od dawna specjalizuje się we wspieraniu przedsiębiorczości. Zdając sobie sprawę z faktu, iż pierwszy okres prowadzenia działalności gospodarczej może być okresem niezwykle trudnym pod względem finansowym, bank oferuje szereg rozwiązań, mających na celu kompleksową pomoc przedsiębiorcy w pokonaniu tych pierwszych barier.

Oprócz pokrycia składek ZUS, bank przygotował więc m.in. ofertę atrakcyjnego kredytu firmowego na realizację planów związanych z działalnością gospodarczą. Co ciekawe, bank udziela kredytu każdej firmie, niezależnie od okresu prowadzenia działalności. Finansowanie mogą uzyskać również zupełnie nowe firmy. Bank udziela kredytu na bardzo atrakcyjnych warunkach nawet do kwoty 200 tys. zł, w tym do kwoty 15 tys. zł bez zabezpieczeń. Kredyt można wykorzystać na wiele sposobów, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

Jako bonus do kredytu, bank zapewnia dodatkowo spłatę zobowiązań wobec ZUS przez cały rok. Jest to z pewnością bardzo ciekawa oferta, szczególnie dla firm nowopowstałych, które w ten sposób uzyskują możliwość pozyskania kapitału niezbędnego do rozwinięcia skrzydeł i dodatkowo przez cały pierwszy rok pozbywają się problemu związanego z "wyrzucaniem" pieniędzy do ZUS.

Jak skorzystać z oferty "Rok bez ZUSu" ?

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?