Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Co miesiąc 100 zł dla Ciebie

 

 

pieniadze_100_plnZ nietypową ofertą wyszedł do swoich klientów jeden z polskich banków. Każdego miesiąca wypłaca każdemu nawet 100 zł premii.

 

Jak otrzymać comiesięczną premię?

Warunkiem otrzymania premii jest posiadanie konta w banku. Otwarcie i prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. W ramach konta bank oferuje darmowe przelewy oraz bezprowizyjne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Wydanie i obsługa karty do konta również są darmowe. Przelewy realizowane za pośrednictwem konta nie są obciążone żadnymi opłatami. Bank nie pobiera również żadnych opłat za realizację stałych zleceń i poleceń zapłaty.

Sprawdź szczegóły oferty

Bank wynagradza swoich klientów za aktywne korzystanie z konta. Każda wykonana przez klienta operacja jest premiowana nagrodą w postaci wpływu dodatkowych środków na konto. Klient otrzymuje więc pieniądze za każde wykonanie przelewu, płatność kartą, itp. Łącznie, w ciągu jednego miesiąca można otrzymać 100 zł premii. Premia naliczana jest każdego miesiąca od nowa. W ciągu roku można więc otrzymać nawet 1200 zł premii.

Jak otrzymać 100 zł premii każdego miesiąca?

Konto z premią można założyć przez internet. Bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków objęty gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Więcej szczegółów dotyczących premii? Bank skontaktuje się z Tobą po wypełnieniu krótkiego formularza. Jego wypełnienie zajmuje 2 minuty.

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?