Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Darmowe wsparcie księgowe dla małych firm

 

 

woman2

W ramach wsparcia dla małych firm, jedna z dużych firm księgowych oferuje prowadzenie księgowości za symboliczną złotówkę. W ramach darmowego pakietu, księgowi pomagają przedsiębiorcy zdobyć dotacje unijne i dofinansowanie na rozwój działalności.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Specjalną ofertę dla osób prowadzących działalność gospodarczą przygotowało jedno z ogólnopolskich biur księgowych. Spółka zaproponowała bowiem swoim nowym klientom prowadzenie księgowości za symboliczną złotówkę.

Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby rozliczające się na podstawie karty podatkowej i ryczałtu, jak również prowadzące Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów.

Więcej o usłudze

Niezależnie od formy prowadzenia działalności, darmowy pakiet zawiera również bezpłatne doradztwo w zakresie dotacji unijnych.

Przedsiębiorca korzystający z darmowego pakietu uzyskuje dostęp do usług księgowych, zarówno poprzez system księgowy online, jak również przez telefon i osobistego doradcę. Z doradcą można kontaktować się o dowolnej porze, w sprawach z zakresu rachunkowości, ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego. Firma umożliwia ponadto przekazywanie dokumentów księgowych w jednym ze 120 punktów na terenie całego kraju.

Sprawdź jak skorzystać z oferty darmowej księgowości

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?