Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Darmowy debet dla przedsiębiorców

 

 

5-zl-2-quart

Darmowy debet w koncie firmowym może uzyskać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą. W jaki sposób? Każda firma może zostać zwolniona ze spłaty należnych bankowi odsetek.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Oferta skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, które otwierają konto firmowe w jednym z polskich banków. Klient banku zostaje zwolniony ze spłaty odsetek od zaciągniętego debetu.

Zaciągnięcie debetu nie wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowe są również wszystkie przelewy. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezprowizyjne. Debet do konta w wysokości 5 000 zł dostępny jest od ręki. Bank nie pobiera prowizji za przyznanie debetu.

Więcej o ofercie

Środki pochodzące z debetu mogą być przeznaczone na dowolny cel. Debet na preferencyjnych warunkach udzielany jest zarówno firmom istniejącym od dłuższego czasu, jak i firmom z bardzo krótkim stażem.

Taki natychmiastowy debet jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla nowych firm potrzebujących kapitału na start, ale również dla firm już istniejących, które poszukują dodatkowej gotówki na rozwój działalności. Istniejąca firma nie musi bowiem zamykać dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dodatkowego natychmiastowego debetu. W ten sposób firma nie musi zmieniać numeru konta używanego w rozliczeniach z kontrahentami a jednocześnie uzyskuje dostęp do nowego, atrakcyjnego źródła finansowania.

Cała procedura założenia konta zajmuje 5 minut i prawie w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam umowę. Możemy też aktywować konto natychmiast poprzez wykonanie symbolicznego 1-groszowego przelewu na nasze nowe konto. To wszystko! Od tego momentu możemy korzystać z darmowego debetu w koncie.

Jak aktywować darmowy debet?

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?