Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Darmowy program do fakturowania i księgowości

 

 

woman2

Instytucje finansowe biją się o klienta na niespotykaną dotąd skalę. Jeden z banków wypłaca swoim klientom premię w wysokości 741 zł oraz udostępnia... darmowy program do fakturowania. Bez abonamentu i bez ograniczeń czasowych.

 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą dostały swoje 5 minut. Banki szczególnie w tym okresie zabiegają bowiem o klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zabiegają do tego stopnia, że oferują nowym klientom wypłatę bonusowych pieniędzy oraz zapewniają darmową księgowość. A to wszystko w zamian za... założenie darmowego konta. Oto fragment tej oferty: 

idea-oferta-faktury-darmowe-3

Sprawdź szczegóły oferty

Jedynym warunkiem uzyskania wymienionych bonusów jest założenie konta w banku. Co ciekawe, konto jest prowadzone za darmo a jego bieżąca obsługa jest również bezkosztowa.

Nowy klient banku, natychmiast po założeniu konta uzyskuje dostęp do darmowego programu księgowego umożliwiającego m.in. wystawianie faktur. W ramach tej bezpłatnej usługi otrzymujemy dostęp do pełnej wersji systemu księgowego bez opłacania jakiegokolwiek abonamentu. Firma nie pobiera żadnych opłat za rejestrację i korzystanie z programu. Zobacz jak założyć konto z darmową księgowością.

To jednak nie koniec. Każda czynność wykonana w ramach konta jest bowiem premiowana przez bank bonusem pieniężnym. Dla przykładu, klient nie płaci żadnych prowizji za przelewy do ZUS i US. Po każdym takim przelewie jednak to bank wypłaca klientowi bonus w wysokości 37 zł. Klient otrzymuje również dodatkową premię pieniężną za... korzystanie z darmowego fakturowania. Za każdą wystawioną fakturę przedsiębiorca dostaje bowiem na konto dodatkowe... 25 zł. Tutaj sprawdzisz wysokość wszystkich bonusów.

Co ważne, firma zakładająca konto z darmowym fakturowaniem nie musi zamykać swojego dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dostępu do programu.

Cała procedura założenia konta zajmuje niecałe 5 minut i prawie w całości odbywa się on-line. Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam umowę. To wszystko! Od tego momentu możemy korzystać już z darmowej księgowości i zgarniać pieniądze za każdą wystawioną fakturę.

Pobierz darmowy program do faktur

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?