Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Darmowy debet na 5 tys. zł. Od zaraz!

 

 

pieniadze-mam

Jeden z polskich banków oferuje swoim klientom darmowy debet w koncie firmowym. Bez prowizji. Z oprocentowaniem wynoszącym 0%. Debet dostępny jest natychmiast po otwarciu konta.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Specjalny darmowy debet przygotowany został dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Debet do kwoty 5 tys. zł dostępny jest od razu po otwarciu konta i jest wolny od prowizji. Od kwoty debetu nie są również naliczane żadne odsetki. Klient ma oczywiście możliwość skorzystania z debetu w wyższej kwocie. W przypadku jednak gdy klient zdecyduje się na wyższy debet, zapłaci odsetki, ale tylko od nadwyżki ponad 5 tys. zł. Kwota pierwszych 5 tys. zł jest zawsze darmowa.

Darmowy debet dostępny jest natychmiast po otwarciu konta i udzielany jest bez zbędnych formalności. Bank nie wymaga zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego ani zaświadczeń o dochodach.

Więcej o ofercie

Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowe są również wszystkie przelewy zewnętrzne. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezprowizyjne.

Kto może skorzystać z darmowego debetu w koncie? Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą. Firma posiadająca już rachunek firmowy nie musi zamykać swojego dotychczasowego rachunku. Stary rachunek w innym banku można pozostawić, zakładając jednocześnie nowy rachunek dla uzyskania dodatkowego darmowego debetu. W ten sposób firma nie musi zmieniać numeru konta używanego w rozliczeniach z kontrahentami a jednocześnie uzyskuje dostęp do nowego, atrakcyjnego źródła finansowania.

Klient ma do wyboru dwie możliwości założenia konta z darmowym debetem. Może podpisać umowę za pośrednictwem kuriera lub aktywować usługę przez internet. W pierwszym przypadku, po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymujemy na maila numer konta oraz dane do logowania. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam umowę. W drugim przypadku cała procedura założenia konta zajmuje 5 minut i prawie w całości odbywa się on-line. Konto aktywujemy poprzez wykonanie przelewu. I to wszystko. Od tego momentu możemy korzystać z darmowej gotówki.

Jak skorzystać z darmowego debetu?

 

 

Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?