Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dotacje i wsparcie finansowe dla polskich firm

 

 

5-zl-2-quart

Pożyczki pomocowe i unijne dotacje teraz również dla najmniejszych firm. Nawet 500 000 zł na rozwój działalności mogą otrzymać polskie mikro-firmy.

 

Sprawdź szczegóły

Pożyczki pomocowe i unijne dotacje jeszcze niedawno wydawały się być dostępne tylko dla dużych firm. Tymczasem ostatnie oferty dużych instytucji finansowych zdają się obalać ten mit. Okazuje się, że również najmniejsze mikro-przedsiębiorstwa mogą skorzystać z takiej formy bezzwrotnego dofinansowania. Sprawdź jak uzyskać wsparcie finansowe

Specjalnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, duży polski bank z udziałem Skarbu Państwa przygotował wyjątkową ofertę pozwalającą na sfinansowanie działalności firmy. Oferta skierowana jest jedynie do osób prowadzących małe firmy na terenie Polski. Firmy takie mają możliwość otrzymania nawet 500 tys. zł, również w połączeniu z finansowaniem unijnym (sprawdź, jakie warunki należy spełnić).

Środki uzyskane w ramach pożyczki pomocowej mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Od przedsiębiorcy nie wymaga się zatem zabezpieczeń ani przedstawiania faktur rozliczeniowych. Jedynym ograniczeniem jest kwota finansowania, która nie może przekroczyć 500 tys. zł. Kwotę pomocowej pożyczki przedsiębiorca określa sam, jednak kwota ta nie może przekraczać wymienionej kwoty maksymalnej. Sama decyzja o przyznaniu środków, jak zapewnia bank, podejmowana jest w ciągu 24 godzin.

Zobacz jak uzyskać pożyczkę pomocową

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?