Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jak obniżyć składki ZUS w 2023 roku?

 

 

zus-duzy

ZUS podwyższa składki, a jeden z banków je... obniża. Od Nowego Roku ruszyła akcja umożliwiająca półroczne obniżenie składek ZUS o 5%. Łącznie, w ramach kampanii przedsiębiorca może zyskać nawet 2500 zł.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Od Nowego Roku czeka nas rekordowa podwyżka składek ZUS. Miesięczna danina płacona do ZUS wzrośnie bowiem aż o 200 zł. Pojawił się jednak sposób, aby choć przez pół roku złagodzić tę podwyżkę. Jeden z banków zadeklarował właśnie, że pokryje 5% sumy składek płaconych przez każdego przedsiębiorcę (zobacz szczegóły).

To jednak nie wszystko. Każdemu nowemu klientowi bank gwarantuje również pokrycie 5% kosztów paliwa zakupionego w kolejnych miesiącach na dowolnych stacjach w Polsce. Łącznie, w ramach wszystkich refundacji, bank gwarantuje zwrot kosztów przedsiębiorcy w wysokości aż 2500 zł. Zobacz, jak skorzystać z refundacji.

Z oferty mogą skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Warunkiem pokrycia przez bank kosztów paliwa i składek ZUS jest założenie całkowicie darmowego konta (zobacz szczegóły).

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 5 minut i w całości odbywa się on-line. W celu założenia bezpłatnego konta, wystarczy wypełnić krótki formularz i aktywować nowe konto, logując się do swojej dotychczasowej bankowości. Pokrycie części składek nastąpi już po wykonaniu najbliższego przelewu do ZUS, a po otrzymaniu darmowej karty uzyskamy również możliwość tankowania z bankowym rabatem. Sprawdź, jak założyć darmowe konto i uzyskać zwrot kosztów dla firmy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?