Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jak obniżyć składki ZUS w 2023 roku?

 

Artykuł sponsorowany

 

5-zl-2-quart-big

ZUS podwyższa składki, a Bank Millennium je... obniża. Od Nowego Roku ruszyła akcja umożliwiająca półroczne obniżenie składek ZUS o 5%. Łącznie, w ramach kampanii przedsiębiorca może zyskać nawet 2900 zł.

 

 

Od Nowego Roku czeka nas rekordowa podwyżka składek ZUS. Miesięczna danina płacona do ZUS wzrośnie bowiem aż o 200 zł. Pojawił się jednak sposób, aby choć przez pół roku złagodzić tę podwyżkę. W ramach promocji przygotowanej przez Bank Millennium, każdy przedsiębiorca może bowiem otrzymać zwrot 5% sumy zapłaconych składek (zobacz szczegóły).

To jednak nie wszystko. Każdemu nowemu klientowi Bank Millennium gwarantuje również pokrycie 5% kosztów paliwa zakupionego w kolejnych sześciu miesiącach na dowolnych stacjach w Polsce. Łącznie, w ramach wszystkich refundacji, bank gwarantuje zwrot kosztów przedsiębiorcy w wysokości aż 2500 zł. Zobacz, jak skorzystać z promocji.

Z oferty mogą skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Warunkiem pokrycia przez bank kosztów paliwa i składek ZUS jest założenie całkowicie darmowego konta w Banku Millennium. Co istotne, założenie konta jeszcze w tym miesiącu gwarantuje uzyskanie dodatkowej premii. Po spełnieniu warunków Promocji, każdy nowy klient otrzyma bowiem dodatkowe 400 zł Premii od portalu Bankier.pl. Łącznie więc, w ramach Promocji każdy nowy klient może otrzymać aż 2900 zł (zobacz szczegóły Promocji).

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 5 minut i w całości odbywa się on-line. W celu założenia bezpłatnego konta i uzyskania dodatkowej Premii, należy zarejestrować się w serwisie ZgarnijPremie.pl i wypełnić krótki wniosek o konto firmowe w banku Millennium. Pokrycie części składek nastąpi już po wykonaniu najbliższego przelewu do ZUS, a po otrzymaniu darmowej karty uzyskamy również możliwość tankowania z bankowym rabatem. Wypłata Premii w kwocie 400 zł nastąpi zaś po spełnieniu dodatkowych warunków, które dostępne są tutaj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?