Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kredyt dla firmy gwarantowany przez państwo

 

 

pieniadze-mam

Jeśli prowadzisz dzialalność gospodarczą, możesz otrzymać preferencyjny kredyt w ramach Rządowego Programu Wspierania Małych Przedsiębiorstw. Bez zbędnych formalności i bez konieczności przedstawiania faktur rozliczeniowych. Jak to działa?

 

Sprawdź szczegóły oferty

Jeden z polskich banków we współpracy z BGK rozpoczął właśnie udzielanie kredytów gwarantowanych przez państwo. Ryzyko spłaty takiego kredytu w tym przypadku bierze na siebie Skarb Państwa, który gwarantuje spłatę w przypadku niewypłacalności przedsiębiorcy. Dzięki takiej gwarancji, o kredyt mogą starać się również Ci przedsiębiorcy, którzy nie uzyskaliby finansowania na typowych warunkach.

Sprawdź jak dostać kredyt gwarantowany przez państwo

W ramach kredytu z gwarancją państwa, przedsiębiorca ma możliwość uzyskania środków na dowolny cel. Kredyt może być przeznaczony zarówno na sfinansowanie bieżących wydatków, jak i długoterminowych inwestycji. Bank finansuje nawet 100% potrzeb finansowych. Jedynym ograniczeniem jest kwota kredytu, która nie może przekroczyć 500 tys. zł. Bank postawił na minimalizowanie formalności związanych z przyznaniem kredytu. Kredyt udzielany jest bez zabezpieczeń. Bank nie wymaga również przedstawiania żadnych faktur rozliczeniowych.

Sprawdź gdzie otrzymasz kredyt z gwarancją

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?