Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Księgowość firmy za 8 zł miesięcznie

 

 

ksiegowa

Jeden z największych portali księgowych zaoferował małym firmom usługę księgowości on-line. Koszt usługi wynosi od 8 zł do 18 zł miesięcznie.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do faktu, iż usługi świadczone przez internet potrafią być dużo tańsze od tych samych usług świadczonych w sposób tradycyjny. To zjawisko nie ominęło również rynku usług księgowych.

Jedna z firm oferujących usługi księgowe on-line, działa na polskim rynku już od 2009 r. Firma kieruje swoje usługi do osób prowadzących działalność gospodarczą, które chciałyby w sposób znaczący obniżyć koszty prowadzenia księgowości.

Więcej o usłudze

Usługa o której mowa jest świadczona na dwa sposoby. W pierwszym wariancie, księgowość on-line obejmuje tylko niektóre moduły i polega na współpracy z dotychczasowym biurem księgowym. W drugim wariancie przedsiębiorca może całkowicie zrezygnować z usług obecnego biura księgowego i przejść na pełną księgowość on-line.

Przez pierwsze 45 dni klient korzysta z pełnej funkcjonalności usługi zupełnie za darmo. Po tym czasie może zrezygnować z usługi bez żadnych zobowiązań lub kontynuować korzystanie z usługi, tym razem już odpłatnie.

W tym drugim przypadku przedsiębiorca wybiera jeden z trzech pakietów, w zależności od wielkości firmy i konkretnych potrzeb. Miesięczna opłata za poszczególne pakiety wynosi odpowiednio 8 zł, 13 zł lub 18 zł. Poziom cen odbiega więc znacznie od tego, co oferują tradycyjne biura księgowe.

Sprawdź ceny i pełen zakres usług

Spośród wielu innych funkcjonalności, usługa umożliwia m.in.:

  • błyskawiczne wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych z każdego miejsca i o każdej porze, niezależnie od tego gdzie się znajdujemy,
  • bieżący podgląd i kontrolę naszej księgowości on-line przez 24 godziny na dobę,
  • automatyczne generowanie deklaracji podatkowych, itp.

W ramach usługi przedsiębiorca otrzymuje niezwykle przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs, z którym poradzi sobie niemal każdy. Tak samo prosty jest proces rejestracji do 45-dniowej usługi testowej, który rozpoczyna się od podania jedynie adresu e-mail i ustalenia hasła do usługi.

Sprawdź jak bezpłatnie przetestować usługęPowered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?