Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Księgowość za darmo i konto na 5%

 

 

ksiegowosc-3

Jeden z banków zachęca do skorzystania z jego usług, dodając do konta pakiet darmowej księgowości. Co ciekawe, samo konto również jest darmowe i nie generuje żadnych kosztów. Za to oprocentowanie konta wynosi aż 5%.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Ta wyjątkowa oferta skierowana jest specjalnie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Bank oferuje darmowe konto oraz bezprowizyjne wypłaty z bankomatów na całym świecie. Darmowe są również wszystkie przelewy.

Dodatkowo, przedsiębiorca uzyskuje możliwość założenia konta oszczędnościowego. Wypłat z konta można dokonywać w dowolnym momencie, bez utraty odsetek a jego oprocentowanie wynosi aż 5%. Taki poziom oprocentowania jest obecnie nieosiągalny gdzie indziej, nawet na długoterminowych lokatach.

Więcej o usłudze

Specjalnie dla przedsiębiorców, bank przygotował szereg dodatkowych bonusów. Chyba najciekawszym z nich jest usługa księgowości dodawana w pakiecie do konta. Księgowość świadczona jest dla klientów banku przez jedną z dużych i znanych firm księgowych. Usługa obejmuje księgowość, kadry i płace, składanie kompletu deklaracji podatkowych, monitoring rozliczeń, jak również telefoniczne wsparcie techniczne i księgowe. Usługa księgowości jest świadczona dla klientów banku za darmo przez pierwsze 6 miesięcy. Później bank pobiera za usługę miesięczną opłatę w wysokości jedynie 37 zł.

Sprawdź jak skorzystać z oferty

Księgowość dodawana jest do konta w ramach tzw. "Superpakietu". Pakiet jest rzeczywiście godny swej nazwy, gdyż, oprócz pakietu księgowości, zawiera również szereg innych bonusów, w tym bezpłatny pakiet ubezpieczeń. Obejmuje on m.in.:

  • pomoc medyczną, w tym pokrycie kosztów leczenia
  • pokrycie kosztów interwencji specjalistów tj. ślusarza, hydraulika, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, elektryka, dekarza, szklarza, stolarza, specjalisty od alarmów,
  • pokrycie kosztów w przypadku niemożności prowadzenia działalności gospodarczej,
  • pokrycie kosztów w przypadku awarii sprzętu PC lub sprzętu biurowego,
  • Serwis Concierge.

Kolejnym ciekawym bonusem jest dodawany do konta pakiet 50 bezpłatnych przesyłek za pośrednictwem Paczkomatów. Opcjonalnie klient może otrzymać 350 zł do wykorzystania na wybrane usługi pocztowe.

Dowiedz się więcejPowered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?