Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Księgowość za darmo?

 

 

ksiegowosc

Jedna z dużych firm księgowych oferuje prowadzenie księgowości przez cały rok za darmo. Opróćz tego oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie dotacji i dofinansowania.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Z tą niecodzienną ofertą wyszła renomowana, ogólnopolska sieć biur księgowych oferująca usługi księgowe zarówno dla osób rozliczających się na podstawie karty podatkowej i ryczałtu, jak również prowadzących Podatkową Księgę Przychodów i Rozchodów. Firma oferuje również prowadzenie pełnej księgowości dla spółek oraz rozliczenia kadrowe pracowników.

Już standardowe ceny usług poza promocją, wydają się być bardzo atrakcyjne na tle konkurencji. Jednak spółka poszła dalej i zaproponowała swoim nowym klientom prowadzenie księgowośći zupełnie za darmo przez cały pierwszy rok.

Więcej o usłudze

Niezależnie od formy prowadzenia działalnośći, każdy pakiet zawiera bezpłatne doradztwo finansowe oraz doradztwo w zakresie dotacji unijnych. Usługi te dodawane są gratis nie tylko w pierwszym roku, ale przez cały okres świadczenia usługi księgowej. W cenę wliczone są również konsultacje telefoniczne z zakresu rachunkowości, ubezpieczeń społecznych oraz prawa gospodarczego. Biuro zapewnia swoim klientom wsparcie ze strony księgowych, prawników oraz specjalistów z dziedziny finansów.

Oprócz bezpośredniego kontaktu z księgowymi, biuro zapewnia również dostęp do dokumentów on-line.

Sprawdź ceny i pełen zakres usługPowered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?