Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Małe firmy otrzymają pomoc unijną

 

 

5-zl-2-quart

Jedna z instytucji obsługujących drobnych przedsiębiorców oferuje bezpłatną pomoc w uzyskaniu środków unijnych. Każda firma może otrzymać nawet 150 000 zł bezzwrotnej pomocy. Małe firmy mogą uzyskać również refundację składek ZUS.

 

Sprawdź szczegóły

Oferta skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują wsparcia finansowego do maksymalnej kwoty 150 tys. zł. Firma zapewnia bezpłatną pomoc w uzyskaniu środków unijnych na dowolny cel i jednocześnie załatwia za przedsiębiorcę wszystkie formalności.

Sprawdź jak uzyskać środki unijne

Środki na rozwój firmy pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przy zastosowaniu uproszczonej procedury nie jest wymagane dokumentowanie stażu działalności, wobec czego wsparcie mogą uzyskać nie tylko firmy z długoletnim stażem, ale również firmy nowe. Procedura nie wymaga również przedstawiania zabezpieczeń. Jedynym ograniczeniem jest kwota wsparcia, ktora nie może przekroczyć 150 tys. zł. Dodatkowo, w ramach pomocy, przedsiębiorca może uzyskać zwolnienie z opłacania składek ZUS.

Jak uzyskać wsparcie unijne i zwolnienie z ZUS?

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?