Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Możesz otrzymać nawet 500 zł za każdy dzień choroby

 

 

lekarzPaństwowe ubezpieczenie zdrowotne to rozwiązanie drogie i nieskuteczne. Alternatywę stanowią prywatne ubezpieczenia, które gwarantują pokrycie kosztów prywatnego leczenia oraz dodatkowo wypłatę nawet 500 zł za każdy dzień spędzony w szpitalu. Warunek: Musisz prowadzić firmę.

 

 

Specjalnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, największa firma ubezpieczeniowa w Polsce, przygotowała ofertę prywatnego ubezpieczenia medycznego. W ramach ubezpieczenia, przedsiębiorca oraz jego rodzina uzyskują dostęp do prywatnej opieki medycznej - bez kolejek i przez 24 godziny na dobę. Jednak to nie wszystko.

Ubezpieczenie to gwarantuje nam również wypłatę świadczenia za każdy dzień pobytu w szpitalu. Wysokość takiego świadczenia wynosi nawet 500 zł dziennie i wypłacane jest od pierwszego dnia pobytu w szpitalu. Oznacza to, że w przypadku 2-tygodniowej choroby, firma ubezpieczeniowa zobowiązuje się nie tylko pokryć koszty leczenia, ale również wypłacić nam dodatkowe 7 tysięcy złotych.

Kto może się ubezpieczyć w ten sposób? Oferta skierowana jest do właścicieli firm, również tych najmniejszych. Jednak przedsiębiorca może zawrzeć umowę z ubezpieczycielem jedynie pod warunkiem, że ubezpieczeniem zostaną objęte co najmniej trzy osoby. Zasadniczo więc ubezpieczonymi mogą być pracownicy firmy (również Ci zatrudnieni na umowy zlecenie), jednak do ubezpieczenia mogą przystąpić także członkowie rodziny przedsiębiorcy. Właściciel firmy może więc ubezpieczyć w ten sposób współmałżonka oraz dzieci. Co ciekawe, na podstawie ubezpieczenia, przedsiębiorcy i jego rodzinie przysługuje również wypłata innych świadczeń, takich jak np. świadczenie z tytułu urodzenia dziecka.

Zobacz jak zapewnić sobie prywatne ubezpieczenie

Ile to kosztuje? Składka jest uzależniona od wysokości świadczenia, jednak kalkulowana jest w taki sposób, aby na ubezpieczenie stać było każdego. W każdym przypadku jednak, składka z całą pewnością będzie dużo niższa, niż ta płacona do NFZ.

Sprawdź jak wykupić prywatne ubezpieczenie


 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?