Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Natychmiastowa zapłata za fakturę

 

 

piniadze-usd

Długie okresy płatności i problemy z egzekwowaniem należności? Jeden z banków wyszedł naprzeciw tym problemom, oferując rewolucyjne rozwiązanie. Klienci banku, w ciągu pół godziny od wystawienia faktury, otrzymują swoje należnośći.


Sprawdź szczegóły oferty

Problem z odroczonymi terminami płatności jest bolączką wielu polskich przedsiębiorców. Do tego dochodzą nierzadko problemy z wypłacalnością kontrahentów, którzy potrafią miesiącami zwlekać z zapłatą. Wychodząc naprzeciw tym problemom, jeden z polskich banków zaoferował swoim klientom całkowicie nowatorskie rozwiązanie. Firma posiadająca rachunek w tym banku, otrzymuje zapłatę za wystawione faktury już w ciągu 30 minut.

Więcej o ofercie

Jak to działa? Firma wystawia fakturę kontrahentowi. Termin płatności określony na fakturze może być dowolny. 30 dni czy 90 dni - długość terminu płatności nie ma znaczenia. Wystawca faktury, jeśli tylko posiada rachunek w tym banku, otrzymuje natychmiastową zapłatę za fakturę. Zapłata finansowana jest przez bank, wobec czego bank przejmuje należność swojego klienta. Warunkiem skorzystania z tego rewolucyjnego rozwiązania jest posiadanie rachunku firmowego prowadzonego w tym banku.

Jak otworzyć rachunek?

Rozwiązanie zaoferowane przez bank juz dziś bije rekordy popularności. Jej rozpowszechnienie może ułatwić życie tysiącom przedsiębiorców, którzy wreszcie będą mogli skupić się na rzeczywistym prowadzeniu działalności, zamiast tracić energię i zasoby na ciągłą gonitwę za niesolidnymi kontrahentami.

Rachunek, który umożliwia skorzystanie z omawianego rozwiązania posiada również inne zalety. Posiadacz rachunku otrzymuje dostęp do debetu w koncie w kwocie 20 tys. zł. Bank nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowe są również wszystkie przelewy zewnętrzne. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezprowizyjne.

Jak otworzyć rachunek?

 

 



Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:




Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?