Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nawet 500 tys. zł pomocy finansowej bez odsetek

 

 

5-zl-2-quart

Nawet 500 000 zł dofinansowania z umorzeniem odsetek może uzyskać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą. Są tylko dwa warunki.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Oferta skierowana jest specjalnie do osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorca może uzyskać dofinansowanie na preferencyjnych warunkach, w sytuacji gdy jego potrzeby finansowe nie przekraczają 500 tys. zł. Co jednak najistotniejsze, środki udostępniane są przedsiębiorcy bezodsetkowo. Sprawdź jakie warunki należy spełnić.

Kwotę dofinansowania przedsiębiorca określa sam, jednak kwota ta nie może przekraczać wymienionej kwoty maksymalnej. Przedsiębiorca nie musi przedstawiać żadnych zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego, a środki może przeznaczyć na dowolny cel.

Z oferty nie skorzystają jednak wszystkie firmy. Osoba ubiegająca się o środki pomocowe musi bowiem spełniać dwa warunki. Po pierwsze, preferencyjne dofinansowanie jest przeznaczone jedynie dla osób, które ukończyły 26 lat. Drugim warunkiem jest natomiast staż firmy - działalność gospodarcza musi być bowiem prowadzona nie krócej niż 12 miesięcy. Tutaj sprawdzisz, jaka kwota pomocy finansowej bez odsetek przysługuje Twojej firmie.

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?