Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Niższe daniny w firmie. Jak płacić mniej, prowadząc działalność gospodarczą?

 

 

zus-duzy

Jedna z największych polskich firm księgowych postanowiła bezpłatnie udostępnić swoim klientom wiedzę na temat legalnych możliwości obniżenia danin publicznych.

 

Rozwiązania optymalizacyjne, z których dziś może skorzystać każda osoba prowadząca działalność gospodarczą, powstały na bazie doświadczeń tysięcy firm obsługiwanych przez jedną z największych firm księgowych działających na polskim rynku. Wiedza na temat optymalizacji danin umożliwia właścicielom małych firm obniżenie wysokości obciążeń fiskalnych nawet o połowę.

Kto może skorzystać z takiej wiedzy? Firma udostępnia swoje autorskie rozwiązania optymalizacyjne za darmo jedynie swoim klientom. Koszt księgowości prowadzonej przez sieć biur na terenie całego kraju, to koszt zaledwie 99 zł. Pakiet optymalizacyjny klient otrzymuje jednak za darmo. Korzyści podatkowe w każdym przypadku wielokrotnie przewyższają zatem koszt abonamentu. A księgowość dostajemy niejako w gratisie.

Zobacz jak otrzymać wiedzę na temat obniżenia danin publicznych

W ramach abonamentu, właściciel firmy otrzymuje bezpłatny dostęp do internetowego systemu księgowości on-line, wsparcia za strony indywidualnego księgowego oraz całkowicie darmowych rozwiązań w zakresie optymalizacji podatkowej.

Sprawdź ile zyska Twoja firma na optymalizacji danin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:




Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?