Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Niższe składki ZUS i tańsze paliwo

 

 

zus-duzy

To nowa propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Przedsiębiorca otrzyma co miesiąc zwrot części kwoty przelewanej do ZUS.

 

Z tą niecodzienną ofertą wyszedł do przedsiębiorców jeden z polskich banków. Klientom posiadającym konto firmowe, bank zwraca każdego miesiąca 5% kwoty przelewanej do ZUS. Zobacz jak to działa.

Ponadto, wszystkie zakupy paliwa dokonane kartą płatniczą tego banku objęte są upustem w wysokości 5%. Rabat w wysokości 5% dotyczy zakupów wszystkich rodzajów paliw (ON, benzyna, LPG) na wszystkich stacjach benzynowych Polsce. Zobacz jak wyrobić kartę paliwową.

Z oferty mogą skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty płatniczej są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta. (zobacz szczegóły).

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 10 minut i w całości odbywa się on-line. W celu założenia konta, wystarczy wypełnić krótki formularz i aktywować nowe konto, logując się do swojej dotychczasowej bankowości. Po wykonaniu najbliższego przelewu do ZUS, na konto zostanie zwrócona część środków. W ciągu kilku dni kurier dostarczy nam również kartę paliwową. Od tego momentu możemy również tankować paliwo na wszystkich stacjach w Polsce z rabatem 5%. Sprawdź jak założyć konto i otrzymać kartę paliwową.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?