Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Odbierz 300 zł zwrotu za prąd i gaz

 

 

pieniadze-mam

Jeden z polskich koncernów energetycznych zaoferował właśnie najtańsze stawki na zakup energii i gazu. Oprócz tego, gwarantuje klientom wypłatę 300 zł bonusu.

 

Sprawdź szczegóły

Z oferty mogą skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci firmy. Co istotne, zasięg oferty nie jest ograniczony geograficznie, w związku z czym, klientem może zostać osoba z dowolnej części Polski, niezależnie od tego od jakiego dostawcy aktualnie kupuje prąd i gaz.

Sprawdź jak odebrać 300 zł i płacić dużo mniej za prąd i gaz

Co więcej, oprócz 300 zł zwrotu na rachunek klienta, firma zapewnia również bezpłatną usługę serwisanta. Każdemu klientowi przysługuje aż 3000 zł do wykorzystania na naprawę instalacji elektrycznej i gazowej, naprawę sprzętu RTV, AGD, jak również... sprzętu komputerowego. Firma gwarantuje całkowite pokrycie kosztów naprawy, w przypadku awarii takich sprzętów, jak pralka, lodówka, zmywarka, kuchenka, telewizory, zestawy audio, tablety, laptopy czy notebooki. Co istotne, zwrot kosztów naprawy dotyczy nie tylko samej usługi, ale również kosztów części zamiennych. Obecnie jest to jedyna tego typu oferta na polskim rynku.

Zobacz, jak skorzystać z oferty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?