Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pieniądze na rozwój działalności gospodarczej

 

 

pieniadze-setki

Bank specjalizujący się w obsłudze małych firm wyszedł właśnie z niezwykle atrakcyjną ofertą, która pozwoli wielu polskim przedsiębiorcom na szybką realizację ich planów biznesowych. Każda firma może zdobyć aż 60 tys. zł na preferencyjnych warunkach.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Bank zaproponował uproszczone procedury związane z finansowaniem działalności gospodarczej. Każda firma ma teraz możliwość uzyskania aż 60 tys. zł przy formalnościach uproszczonych do absolutnego minimum. Do tej kwoty bank nie wymaga bowiem żadnych zabezpieczeń ani poręczeń. Nie wymaga również biznesplanu ani dokumentowania wydatkowania środków.

Sprawdź jak uzyskać finansowanie dla Twojej firmy

Bank zapewnia szybki proces decyzyjny bez zbędnej papierkologii. Kredyt udzielany jest w ekspresowym tempie jedynie na podstawie zeznania podatkowego za ubiegły rok. Środki na rozwój działalności może uzyskać każda firma, niezależnie od tego czy rozlicza się na podstawie karty podatkowej, książki przychodów i rozchodów czy też ryczałtu. Minimalna kwota kredytu wynosi 5000 zł. Jedynym wymogiem stawianym przedsiębiorcy jest konieczność prowadzenia działalności od co najmniej 12 miesięcy.

Sprawdź jak dostać kredy na preferencyjnych warunkach

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?