Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Od Nowego Roku rabaty na zakup paliwa

 

 

5-zl-2-quart-big

Od Nowego Roku osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą korzystać z nowych zniżek na stacjach benzynowych.

 

 

 

Przypomnijmy, że od stycznia przestają obowiązywać przepisy Tarczy Antyinflacyjnej. Oznacza to, że stawka VAT na paliwo z dotychczasowych 8% powraca do poziomu aż 23%. Osoby prowadzące działalność gospodarczą od Nowego Roku mają jednak możliwość skorzystania z nowej edycji zniżek przy zakupie paliwa. Zobacz, jak kupić paliwo ze zniżką.

Przypomnijmy, że karta paliwowa wydawana przez jeden z polskich banków uprawnia do zakupów paliwa ze zniżką aż 10%. Rabat w wysokości 10% dotyczy zakupów wszystkich rodzajów paliw (ON, benzyna, LPG) na wszystkich stacjach benzynowych Polsce. Co istotne, upust w wysokości 10% jest niezależny od innych promocji paliwowych i łączy się z nimi. Oznacza, to że przedsiębiorca może skorzystać zarówno z upustu dla firm (obniżka nawet 80 groszy na litrze), jak i z promocji i zniżek dostępnych na poszczególnych stacjach. Zobacz, jak wyrobić kartę paliwową z rabatami na paliwo.

Co istotne, karta paliwowa przysługuje jedynie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej dla przedsiębiorcy są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta. Cała procedura założenia konta zajmuje 5 minut i w całości odbywa się on-line (zobacz szczegóły). Wystarczy wypełnić krótki formularz. Aktywacja konta następuje poprzez przelew w kwocie 1 zł z naszego dotychczasowego rachunku osobistego. W ciągu 2 dni od aktywacji kurier dostarczy nam kartę paliwową. Od tego momentu możemy tankować paliwo na wszystkich stacjach w Polsce z rabatem 10%. Sprawdź jak otrzymać kartę paliwową.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?