Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przedsiębiorca zaoszczędzi na paliwie 1800 zł

 

 

ceny-paliw

Pomimo wzrostu cen na stacjach, osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą zaoszczędzić na paliwie aż 1800 zł.

 

 

Ceny na stacjach benzynowych znowu rosną. A w zgodnej opinii ekspertów już wkrótce czeka nas kolejna, jeszcze większa fala podwyżek. Wszystko wskazuje więc na to, że na paliwowych pylonach ujrzymy już niedługo ceny, jakich jeszcze dotąd w Polsce nie notowaliśmy. Światełko w tunelu pojawiło się jednak dla tych osób, które prowadzą działalność gospodarczą, a które aż do września będą mogły tankować taniej. W jaki sposób?

Jedna z instytucji finansowych, wyszła do przedsiębiorców z ofertą obniżenia kosztów zakupu paliwa (zobacz szczegóły).

W każdym z miesięcy, aż do września 2023 roku, przedsiębiorcy będą mieć możliwość obniżenia kosztów ponoszonych na stacjach benzynowych o kwotę 200 zł. Łącznie, od stycznia do września 2023 roku, każdy przedsiębiorca może zatem obniżyć koszty zakupu paliwa o łączną kwotę aż 1800 zł. Zobacz, jak skorzystać z programu.

Warunkiem skorzystania z programu zniżek jest opłacenie zakupu paliwa kartą jednego z polskich banków. Zakupy dokonane taką kartą, na dowolnej stacji benzynowej w Polsce, objęte będą refundacją w wysokości aż 10% (do kwoty 200 zł miesięcznie). Rabat w wysokości 10% dotyczy zakupów wszystkich rodzajów paliw (olej napędowy, benzyna, LPG) i jest niezależny od innych promocji paliwowych. Oznacza, to że przedsiębiorca może skorzystać zarówno ze zniżki na karcie paliwowej, jak i z promocji i zniżek dostępnych na poszczególnych stacjach. Zobacz, jak otrzymać kartę paliwową.

Co jednak istotne, z oferty mogą skorzystać jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej są przy tym całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta. Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie 5 minut i w całości odbywa się on-line. Zobacz, jak szybko wyrobić kartę paliwową.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?