Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Raty kredytów niższe o 30%

 

 

5-zl-2-quart

Nowa usługa oferowana przez szwedzki fundusz polega na obniżeniu rat kredytu o 30%. Z usługi mogą skorzystać zarówno osoby już spłacające swój kredyt, jak i te, które chciałyby zaciągnąć nową pożyczkę.

 

Sprawdź szczegóły

Jeden ze szwedzkich funduszy wprowadził na polski rynek usługę, która umożliwia uzyskanie gotówki na dowolny cel w niespotykany dotąd sposób. Jednym kliknięciem uzyskujemy bowiem oferty od wielu banków. Oferty te są natychmiast porównywane, a my otrzymujemy finalnie najkorzystniejszą dla nas ofertę z najniższymi ratami. W ten sposób raty kredytu mogą być niższe nawet o 30% od standardowej oferty. Przy zastosowaniu tej procedury, decyzja wydawana jest w ciągu 24 godzin, a minimalne formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu.

Sprawdź jak to działa

Szwedzki fundusz specjalizuje się również w obniżaniu kosztów już zaciągniętych kredytów. Osoby, które już spłacają raty kredytu, mają możliwość zmiany banku i obniżenia rat nawet o 30%.

Co trzeba zrobić, aby fundusz przygotował dla nas bezpłatną ofertę? Wystarczy podać jedynie numer telefonu (zobacz tutaj), na który skontaktuje się pracownik funduszu. Wysłanie zapytania jest niezobowiązujące i nie obliguje nas do zaciągnięcia kredytu.

Zobacz jak obniżyć raty kredytu o 30%

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?