Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dostępny i szybki kredyt dla firmy

 

 

5-zl-2-quart

Kredyt nawet do 60 tys. złotych. Bez zabezpieczeń i bez zaświadczeń z ZUS. Wystarczy zwykłe oświadczenie i przedstawienie rocznego PIT-u. Decyzja wydawana natychmiast, a środki na koncie dostępne w ciągu 24 godzin. To może być prawdziwa rewolucja w bankowości dla firm.

 

Sprawdź szczegóły oferty

Jeden z polskich banków specjalizujących się w obsłudze małych i średnich firm wprowadził do oferty kredyt, który ma szansę dokonać przełomu w sposobie finansowania rodzimego biznesu. Według informacji przekazanych przez bank, zdolność kredytowa oceniana jest jedynie na podstawie rocznego PIT-u i oświadczenia klienta o prognozowanym dochodzie. Bank nie wymaga natomiast przedstawiania żadnych zaświadczeń z ZUS i US. Kredyt udzielany jest bez zabezpieczeń, a jego maksymalna wysokość to aż 60 tys. zł.

Więcej o kredycie

Bank wyszedł ze swoją ofertą nie tylko do już istniejących firm, ale również do  swieżo upieczonych przedsiębiorców. Według informacji podawanych przez bank, decyzję kredytową przedsiębiorca uzyskuje natychmiast, a środki udostępniane są w ciągu zaledwie 24 godzin.

Sprawdź warunki udzielenia kredytu

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?