Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Uruchomiono wsparcie finansowe dla polskich firm

 

 

5-zl-2-quart

Każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może uzyskać finansowanie w ramach Programu Wspierania Małego Biznesu. Dodatkowo darmowy terminal płatniczy i 800 zł na konto przedsiębiorcy w gratisie.

 

Finansowanie małych firm w ramach Programu Wsparcia Przedsiębiorczości zostało uruchomione już jakiś czas temu i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Środki uzyskane w ten sposób coraz częściej zastępują bowiem dotacje otrzymywane dotychczas z programów unijnych (szczegóły można uzyskać tutaj).

W jednym z banków taki rodzaj finansowania połączony został dodatkowo z promocyjnym Programem Wspierania Małego Biznesu. W ramach Programu, bank nie pobiera od przedsiębiorcy żadnych kosztów przygotowawczych, a marża dla linii kredytowej została obniżona do najniższego na rynku poziomu w wysokości zaledwie... 1,99%. Preferencyjne warunki obowiązują jednak tylko do kwoty 500 tys. zł. Zobacz jak zgłosić się do Programu.

Ponadto każdy przedsiębiorca przystępujący do programu otrzymuje w prezencie 800 zł oraz całkowicie darmowy terminal płatniczy. Sprawdź warunki Programu.


 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?