Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Uruchomiono wsparcie kredytowe dla polskich firm

 

 

5-zl-2-quart

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą uzyskać finansowanie w ramach Programu Wspierania Małego Biznesu. Do końca miesiąca można wnioskować o środki w kwocie nawet 250 tys. zł

 

Finansowanie małych firm w ramach rządowych gwarancji de minimis zostało uruchomione już jakiś czas temu i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich przedsiębiorców. Głównie z powodu faktu, iż instytucje rządowe obejmują gwarancją aż 60% kwoty udzielonego kredytu (szczegóły można uzyskać tutaj).

W jednym z banków taki rodzaj finansowania połączony został dodatkowo z promocyjnym Programem Wspierania Sąsiedzkiego Biznesu. W ramach Programu, bank nie pobiera od przedsiębiorcy żadnych kosztów przygotowawczych, a marża kredytu została obniżona do najniższego na rynku poziomu w wysokości zaledwie... 1,99%. Preferencyjne warunki obowiązują jednak tylko do kwoty 250 tys. zł. Zobacz jak zgłosić się do Programu.

W połączeniu ze wsparciem rządowym, obejmującym aż 60% kwoty kredytu, takie finansowanie może okazać się obecnie najtańszym źródłem kapitału dla najmniejszych przedsiębiorców. Sprawdź jak uzyskać finansowanie.


 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?