Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

W 2016 roku pomoc finansowa dla małych firm

 

 

5-zl-2-quart

Nawet 500 000 zł na rozwój firmy w ramach akcji wspierania polskiej przedsiębiorczości. To najnowszy program pożyczek pomocowych skierowany do osób prowadzących małe działalności gospodarcze.

 

Sprawdź szczegóły

Specjalnie dla osób prowadzących działalność gospodarczą, polski bank z udziałem Skarbu Państwa przygotował wyjątkową ofertę pozwalającą na sfinansowanie działalności firmy. Oferta skierowana jest jedynie do osób prowadzących małe firmy na terenie Polski. Firmy takie mają możliwość otrzymania nawet 500 tys. zł, również w połączeniu z finansowaniem unijnym.

Sprawdź jak uzyskać wsparcie finansowe

Środki uzyskane w ramach pożyczki pomocowej mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Od przedsiębiorcy nie wymaga się zatem zabezpieczeń ani przedstawiania faktur rozliczeniowych. Jedynym ograniczeniem jest kwota finansowania, która nie może przekroczyć 500 tys. zł. Kwotę pomocowej pożyczki przedsiębiorca określa sam, jednak kwota ta nie może przekraczać wymienionej kwoty maksymalnej. Sama decyzja o przyznaniu środków, jak zapewnia bank, podejmowana jest w ciągu 24 godzin.

Zobacz jak uzyskać pożyczkę pomocową

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?