Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zerwij lokatę - Zgarnij odsetki

 

 

pieniadze

6,3%. Tyle daje jeden z banków na nowej lokacie. Całość odsetek otrzymasz nawet wtedy, gdy zerwiesz lokatę przed czasem.


Sprawdź szczegóły oferty

Oprocentowanie lokaty wynosi 6,3%. Jest to więc jedna z najlepszych ofert dostępnych obecnie na rynku. Lokatę wyróżnia dodatkowo fakt, iż można ją zerwać w każdej chwili nie tracąc zgromadzonych do tej pory odsetek. W przypadku zerwania lokaty, klient otrzymuje 100% zgromadzonych do tego dnia odsetek.

Więcej o ofercie

Oferta lokaty nie zawiera dodatkowych wymogów i ukrytych "haczyków". Bank nie pobiera żadnych opłat. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł. Jednocześnie, bezpieczeństwo naszych pieniędzy gwarantowane jest przez jeden z największych polskich banków.

Założenie lokaty odbywa się całkowicie on-line. Bank nie wymaga żadnych wizyt w oddziale. Swoje dane przekazujemy do banku za pomocą internetowego formularza. Następnie podpisujemy umowę z bankiem elektronicznie za pomocą kodu, który otrzymujemy sms-em. I to wszystko. W tym momencie lokata zostaje założona i możemy już dokonać przelewu odpowiedniej kwoty na konto lokaty.

Jak założyć lokatę?

 

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?