Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zniżki na paliwo na wszystkich stacjach w Polsce

 

 

paliwo

Karta upoważniająca do zniżek na paliwo oraz darmowy Car Assistance dla posiadaczy aut. Te niecodzienne bonusy są już dostępne dla każdego kierowcy.

 

Sprawdź szczegóły

Oferta przygotowana przez jeden z polskich banków mogła w ostatnich dniach zadziwić sporo osób. Gratisy oferowane przez bank w ramach TurboKarty nie wymagają już bowiem zakładania konta w banku, ani ponoszenia dodatkowych opłat.

TurboKartę, upoważniającą do zniżkowych zakupów, może teraz otrzymać każda zainteresowana osoba. Największe zniżki dla posiadaczy karty dotyczą zakupów paliwa. Na wszystkich stacjach benzynowych w Polsce otrzymamy bowiem zniżkę w wysokości aż 3%. Oznacza to paliwo tańsze o ok. 15 groszy na każdym litrze.

Sprawdź jak otrzymać darmową kartę

Oprócz tego, zniżki na TurboKartę otrzymamy również we wszystkich innych placówkach handlowych, niezależnie od tego, co kupujemy. W przypadku zakupów innych niż zakupy paliwa, zniżka wynosi jednak zaledwie 1%.

Dodatkowym bonusem, dodawanym dla każdego posiadacza karty, jest darmowy pakiet Car Assistance. Pakiet zapewnia holowanie pojazdu w przypadku awarii, wypadku, a nawet wówczas, gdy zabraknie nam paliwa. Pakiet zapewnia również darmowy samochód zastępczy oraz zakwaterowanie w hotelu na czas unieruchomienia naszego auta.

Za wydanie TurboKarty bank nie pobiera żadnych opłatZobacz w jaki sposób otrzymać kartę.

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?