Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zwolnienie z ZUS-u

 

 

zus-stopJeden z polskich banków oferuje swoim klientom pokrycie kosztów składek ZUS. Układ z bankiem jest prosty: my spłacamy ratę kredytu, a bank z tych pieniędzy pokrywa koszty składek ZUS.

 

 

Sprawdź szczegóły oferty

Oferta "Rok bez ZUSu" skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą. W ramach oferty bank zobowiązuje się do pokrycia całości składek ZUS płaconych przez przedsiębiorcę przez okres 12 miesięcy. Bank finansuje zarówno składki na ubezpieczenie społeczne (składka emerytalna, rentowa, chorobowa) jak i składkę zdrowotną.

Jak skorzystać z oferty?

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych zaciągnięciem preferencyjnego kredytu na rozwój firmy. Bank postanowił ulżyć swoim klientom poprzez pokrycie kosztów składek ZUS. Klient spłaca więc tylko ratę kredytu, a bank opłaca za klienta jego składki ZUS.

Bank udziela finansowania każdej firmie, niezależnie od okresu prowadzenia działalności. Finansowanie mogą uzyskać również zupełnie nowe firmy. Bank udziela kredytu na bardzo atrakcyjnych warunkach nawet do kwoty 200 tys. zł. Środki można wykorzystać na dowolny cel, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności.

Jak skorzystać z oferty "Rok bez ZUSu" ?

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:

 Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?