Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zwolnienie ZUS dla małych firm

 

 

5-zl-2-quart

Jedna z instytucji obsługujących drobnych przedsiębiorców oferuje bezpłatną pomoc w uzyskaniu środków unijnych. Każda firma może otrzymać roczne zwolnienie z ZUS oraz dodatkowe środki w kwocie nawet 350 tys. zł.

 

Sprawdź szczegóły

Oferta skierowana jest do osób prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują wsparcia finansowego. Firma zapewnia bezpłatną pomoc w uzyskaniu środków unijnych na dowolny cel i jednocześnie załatwia za przedsiębiorcę wszystkie formalności. Dodatkowo, w ramach pomocy, przedsiębiorca może uzyskać roczne zwolnienie z opłacania składek ZUS.

Sprawdź jak uzyskać zwolnienie ze składek ZUS

Środki na rozwój firmy pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Przy zastosowaniu uproszczonej procedury nie jest wymagane dokumentowanie stażu działalności, wobec czego wsparcie mogą uzyskać nie tylko firmy z długoletnim stażem, ale również firmy nowe. Procedura nie wymaga również przedstawiania zabezpieczeń. Jedynym ograniczeniem jest kwota wsparcia, ktora nie może przekroczyć 350 tys. zł. W ramach pomocy, przedsiębiorca uzyskuje również roczne zwolnienie z opłacania składek ZUS.

Jak uzyskać wsparcie unijne i zwolnienie z ZUS?

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?