Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jesteś przedsiębiorcą? Możesz płacić mniej za prąd.

 

 

zarowka-3

Zmiana dostawcy prądu jest niezwykle prosta i pozwala zaoszczędzić nawet 40% na kosztach energii elektrycznej. Jak to zrobić?

 

Sprawdź jak zmienić dostawcę prądu

Na rynku energii elektrycznej panuje obecnie pełna konkurencja. Każda firma czy osoba prowadząca działalność gospodarczą może zatem zmienić dostawcę energii elektrycznej, wybierając tańszego sprzedawcę.

Cała zmiana sprowadza się raptem do podpisania nowej umowy. Nie trzeba nawet wymieniać liczników. Nie ma przy tym znaczenia czy dostawca, którego wybierzemy, ma siedzibę w naszym regionie. Możemy bowiem kupować tańszą energię elektryczną od dostawcy działającego na drugim końcu Polski. Energię i tak dostarczy nam lokalny dystrybutor, który rozliczy się z wybranym przez nas dostawcą.

Dowiedz się więcej

My w praktyce nie zauważymy żadnej różnicy. Co się więc zmienia? Zmienia się cena prądu, i to znacznie. Przeciętna firma może zaoszczędzić nawet 40% na kosztach energii elektrycznej. W zależności od ilości zużywanej energii, oszczędności mogą opiewać na kwoty od kilkuset złotych do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Niezależnie jednak od skali działalności, dostawcę energii może zmienić każda, najmniejsza choćby firma.

Zobacz ile możesz zaoszczędzić na zmianie dostawcy energii

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?