Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przeceny przez cały rok. Jak to możliwe?

 

 

nianiaWakacje all inclusive na Dominikanie za 2000 zł? Przeceny odzieży o 70% przez cały rok? Pobyty w Spa za pół ceny? Tego typu oferty nie są rzadkością w serwisach oferujących zakupy grupowe. Na czym to polega i dlaczego to jest takie tanie?

Serwisy oferujące zakupy grupowe pośredniczą między sprzedawcą towaru lub usługi a końcowym klientem. Serwisy te oferują jednak ceny znacznie niższe od tych, jakie klient zapłaciłby bezpośrednio u sprzedawcy. Jak to możliwe? Klient rejestruje się w serwisie zakupów grupowych i składa ofertę zakupu danego towaru lub usługi. Jednocześnie, taką samą ofertę składa kilkadziesiąt lub kilkset innych osób. Sprzedawca otrzymuje od serwisu zakupowego zbiorczą, grupową ofertę dużej ilości osób. Można powiedzieć, że w ten sposób firma oferująca sprzedaje swoje towary lub usługi hurtowo. Dzięki takiej formie sprzedaży, sprzedawca oszczędza czas i pieniądze, które w innym przypadku musiałby poświęcić na promocję i obsługę pojedynczych klientów.

Zobacz aktualne oferty zakupów grupowych

Czy to się opłaca? Na pewno opłaca się to nam - klientom. Za bardzo niską cenę, niedostępną nigdzie indziej, otrzymujemy całkowicie pełnowartościowy produkt, podlegający tym samym warunkom gwarancyjnym lub pełnowartościową usługę nieodbiegającą od tej oferowanej bezpośrednio u sprzedawcy, ale dużo droższej.


Czy opłaca się sprzedawcom? W długim terminie na pewno tak. Choć nie zawsze od razu. Bardzo często firmy sprzedające swoje towary lub usługi w ramach zakupów grupowych, oferują ceny poniżej swoich kosztów. Wystawienie oferty w serwisie zakupów grupowych jest bowiem dla nich doskonałą formą reklamy i rozpowszechnienia marki wśród nowych klientów, co zaczyna procentować w przyszłości.

Sprawdź, na jakie zniżki możesz liczyć obecnie

 Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?