Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Jak wypromować swoją firmę?

 

 

internet

W czasach wszechobecnej konkurencji nie wystarczy już zaoferowanie klientowi dobrego produktu czy usługi. Aby zdobyć klienta musimy wyróżniać się na tle konkurencji. Jak to osiągnąć w dobie internetu?

 

Powiedzenie, że Polacy "coraz częściej sięgają po Internet" stało się nieaktualne. Dziś jest to normą. Polacy wyszukują produktów i usług przez Internet i przez Internet dokonują transakcji. Jeśli nie ma nas w Internecie, musimy liczyć się z systematycznym odpływem klientów na rzecz konkurencji, która podąża za technicznymi nowinkami.

I nie ma tu znaczenia branża. Niezależnie od tego czy jesteś taksówkarzem, krawcową, stolarzem, doradcą ubezpieczeniowym czy informatykiem - wiedz, że Twoja konkurencja jest już obecna w Internecie. Jeśli Ciebie jeszcze tam nie ma, a miliony Polaków poszukują produktów i usług w Internecie, to musisz sobie zdawać sprawę z tego, jak wielu klientów utraciłeś i jakie dochody omijają Cię każdego dnia.

Własna strona w Internecie, obecność w wyszukiwarkach w odpowiedzi na popularne hasła czy własny sklep internetowy to dziś powszechność. Czy wiemy jak zabrać się do tego od strony technicznej? Większość z nas z pewnością odpowie, że nie. Ale tak samo mówili Ci, którzy już osiągnęli sukces marketingowy w sieci. Jak to osiągnęli nie mając wiedzy na ten temat? Korzystali z wiedzy tych, którzy się na tym znają. Gotowe pakiety rozwiązań pozwalają na zbudowanie skutecznej strategii rozwoju w internecie.

Takie gotowe rozwiązania nie wymagają od Ciebie specjalistycznej wiedzy. Aby dostać gotową stronę internetową, musisz jedynie dokładnie wiedzieć co chcesz zaoferować swoim klientom. Aby być widocznym w wyszukiwarkach, musisz wiedzieć czego poszukują Twoi klienci. Obecność w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach to obecnie najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Jak znaleźć się na wysokich miejscach w wyszukiwarkach internetowych?.

Sprzedajesz produkty? Dlaczego coraz więcej klientów przychodzi do sklepu tylko po to, aby pooglądać towar i wychodzi nic nie kupując? Ponieważ takie same, ale tańsze produkty wybrali już w innym, internetowym sklepie, a do Ciebie przychodzą aby towar jedynie "obmacać". U ciebie oglądają i sprawdzają, a kupują u internetowej konkurencji. Zmień to. Spraw by zaczęli u Ciebie również kupować.


Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?