Składki ZUS - Aktualne i historyczne

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

W 2024 roku zniżki i dopłaty do paliwa

 

 

logo-stacje-benzynowe

Już teraz każda osoba prowadząca działalność gospodarczą może otrzymać dopłatę do zakupu dowolnego paliwa. Łączne dofinansowanie dla jednego przedsiębiorcy wynosi aż 1350 zł.

 

Choć paliwa są obecnie znacznie tańsze niż jeszcze kilka miesięcy temu, to ceny na pylonach mogą wciąż przerażać. Okazuje się jednak, że istnieje możliwość jeszcze tańszego tankowania i obniżenia ceny paliwa nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze.

 

Aż 1350 zł dofinansowania dla firmy

Ruszyła właśnie nowa promocja. Tym razem jednak obejmie tylko te osoby, które prowadzą działalność gospodarczą. Już teraz, każdy przedsiębiorca może bowiem otrzymać aż 1350 zł dofinansowania do zakupu paliwa. W jaki sposób?

Na kwotę dofinansowania składają się dwa elementy. Pierwszym jest zwrot kosztów paliwa w kwocie 1000 zł. Warunkiem otrzymania tej dopłaty jest wyrobienie bezpłatnej karty paliwowej w jednym z polskich banków. Z dofinansowania skorzystać mogą jedynie osoby prowadzące działalność gospodarczą. Wydanie i obsługa karty paliwowej dla takich osób są całkowicie darmowe. Darmowe jest również otwarcie i prowadzenie konta, do którego wydawana jest karta (zobacz szczegóły).

To jednak nie wszystko. Oprócz refundacji kosztów paliwa, każdemu przedsiębiorcy korzystającemu z karty paliwowej przysługuje bowiem także bon paliwowy o wartości 350 zł. Łącznie, każdy przedsiębiorca może więc obniżyć koszty tankowania paliwa aż o 1350 zł.

Zarówno dofinansowanie w kwocie 1000 zł, jak i bon paliwowy na 350 zł przyznawane są każdemu przedsiębiorcy, który założy konto za pośrednictwem tej strony, podając w formularzu specjalny kod promocyjny. Kod uprawniający do otrzymania bonu paliwowego dostępny jest tutaj.

Cała procedura założenia konta zajmuje zaledwie kilka minut i w całości odbywa się on-line. Wniosek o przyznanie 1350 zł w ramach karty paliwowej dostępny jest na tej stronie.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Powered by Web Agency
 

Chcesz otrzymywać bieżące informacje na ten temat?

Zamów nasz biuletyn:


Chcesz być na bieżąco

 w tym temacie?

Zamów nasz biuletyn:
Sonda

Czy płacił(a)byś ponad 1000 zł do ZUS, gdyby składki te były dobrowolne?